Wellness

wellnesV súčasnosti stále viac používané slovíčko WELLNESS znamená predovšetkým relaxáciu-tela aj ducha, ktorá je v dnešnej hektickej dobe veľmi dôležitá a má blahodárne účinky. Vo svete sa v súčasnosti stále viac kladie dôraz na zdravý životný štýl a tento trend začína byť aktuálny aj v Slovenskej republike.

Aj preto Vám naša firma dokáže dodať produkty, ktoré sa spájajú so slovíčkom wellness a budú nápomocné při realizácii zdravého životného štýlu Vás, Vašej rodiny, priateľov prípadne Vašich zákazníkov.

V našej ponuke nájdete okrem bazénov a klasických fínskych sáun, taktiež infrasauny a bylinné sauny, parné kabíny, tepidáriá, ďalej relaxačné lôžka, masážne lôžka, vybavenie odpočívární a produktov spojených s ochladením. V neposlednej rade samozrejme soláriá, solárne-relaxačné lúky a vírivé masážne bazény-whirlpooly. Kombináciou týchto zariadení získate VITÁLNY SVET, ktorý sa postará o dokonalú regeneráciu a relaxáciu tela aj duše. To všetko pre privátne-domáce alebo verejné-profesionálne použitie.