VÝBAVA A TECHNOLÓGIE

MICROSILK® A OXYGEN THERAPY™

OXYGEN THERAPY™ pre večnú krásu
Miliardy mikrobubliniek bohatých na kyslík objímajú Vaše telo ako hodváb.
 • Súčasne hydratuje a čistí
 • Mikrobublinky prenikajú hlboko do pórov a tým čistia Vašu pokožku
 • Naplní a hydratuje pokožku
 • Vyhladzuje vrásky
 • Kúpeľ bohatý na kyslík má výborné účinky na zdravie
 • Viac ako na 70% zvýši obsah kyslíka vo vode
 • Zvyšuje produkciu kolagénu
Pozitívne účinky iónov s negatívnym nábojom
 • Zvyšuje úroveň serotoninu
 • Neutralizuje voľné radikály
 • Upokojuje myseľ a telo
 
OXYGEN THERAPY™ s podporou MicroSilk® Názov MicroSilk® a logo MicroSilk sú ochranné známky, patrí pod ochranu spoločnosti Jason International, Inc.
Viacej informácii: http://younglooking.me
 

FARBY AKRYLÁTY

Ktorýkoľvek typ vírivky firmy Wellis je možné objednať v 6 farbách, ktoré sú neutrálne, módové a ladia so zariadením väčšiny bytov a majú antibakteriálnu povrchovú úpravu Mikroban!
 

FARBY OPLÁŠTENIA

UV odolný obklad jakuzzi Wellis vyzerá ako drevo, ale nevyžaduje činnosť pre údržbu dreva, popritom je dostupný vo farbách najlepšie sa hodiacich k farbám prírody. Toto moderné riešenie o roky predĺži životnosť a krásu krytu bazéna, a nie v poslednej rade ani opätovné morenie už nebude starosťou. Voliteľný je z nasledujúcich troch farieb: MODENA - DARK RED - LIGHT GREY
Pre priaznivcov tradičných materiálov odporúčame naše drevené obloženie víriviek, ktoré je vyrobené z veľmi odolného tropického tvrdého dreva meranti meranti (iné meno: luan, lauan, shorea).
 

OSVETLENIE S FAREBNOU TERAPIOU

Farby napĺňajú človeka špeciálnou náladou, pocitmi, ktoré aj na naše telo majú podstatný vplyv. Farebná terapia pozitívne ovplyvňuje náš psychický stav. Už pradávni Egypťania spoznali a používali blahodarné účinky slnečných lúčov rozdelených na farebné spektrá. Počas rozvoja medicíny viackrát skúmali, že rôzne farby ako vplývajú na biologickú funkciu organizmu. Tieto výsledky dnes lekárstvo aplikuje v širokom kruhu ako svetelnú a farebnú terapiu. Osvetlenia s farebnou terapiou sa zakladá na troch rôznych farbách: na zelenej, modrej a červenej. Riadiaca jednotka našich bazénov tieto základné farby mení pomalým prechádzaním do ďalšej farby. Do základného vybavenia jakuzzi patrí farebné osvetlenie pod vodou, ktoré má 55 ks RGB LED diód.
 

OBEHOVÉ ČERPADLO LAING ECOSILENT

Obehové čerpadlo Laing je zariadenie s veľmi nízkou spotrebou energie (110 W / h), ktoré je dostupné pre väčšinu našich vyhrievaných bazénov ako voliteľné príslušenstvo. Nízka spotreba energie (o 40% nižšie náklady na elektrickú energiu, než u bežného obehového čerpadla), dlhá životnosť a takmer bezhlučná prevádzka ho robí veľmi ekologickú a nákladovo efektívne alternatívou, ktorá stojí za zváženie. Je základná výbava v každej výrivke.
 

AROMATERAPIA

Aromaterapia je aplikácia vôní a éterických olejov pre rozmaznávanie ducha a tela. Vône ovplyvnia lymbický systém, čiže náš citový svet, preto je výborne vhodný na liečenie duševných problémov. Prvotným cieľom aromaterapie je oživenie a očistenie tela a duše. Prvkami terapie sú inhalácia, aromaterapický kúpeľ, resp. spoločne vykonaná masáž, ktorých účinok spoločne môžete prežívať v jakuzzi Wellis, zmiešať ta zážitok z hydroterapie so silou obľúbených vôní, výsledkom je pozitívna zmena nálady. Budete sa cítiť lepšie, silnejšie a oddýchnutý, ako keby ste dovolenkovali. Zaslúžite si to... Príslušenstvo požadovateľné do našich bazénov opčne.
 

PULSAR™ MASSAGE SYSTEM

9 masážnych programov na 1 masážne miesto
Zvýšte zážitok z kúpeľa! Masážny systém Pulsar™ obsahuje ovládač, ktorý ovládaním magnetických ventilov riadi vodu na 4 skupiny trysiek. So systémom Pulsar zvyšujete zážitok z masáže a hodnotu svojej vírivky. S ovládacou jednotkou systému si môžete individuálne zvoliť jeden masážny program z 9, ktorý Vám najviac vyhovuje. Nastaviteľnou rýchlosťou programu, kdekoľvek pozastaviteľnými programami môžete znásobiť možnosti nachádzajúce sa v masážnych tryskách.
 • 4 Zónový PULSAR™ Massage System na miesta na sedenie
 • 8 Zónový PULSAR™ Massage System na miesta na ležanie
Systém je možné inštalovať iba na jedno masážne miesto.

 

OVLÁDANIE VÍRIVKY

NEW WELLIS COMPUTERS!
 • BP600 (with BP600 topside panel)
 • BP2100 (with TP800 and TP901 topside panel)
This high quality panel allows easy fingertip control. Spa application is available for both computer. Take control of your spa remotely! They are simple to use and provides quick adjustment of all spa functions including temperature, pump, lighting etc... TP800 has a friendly user interface with a colour LCD display.No Headaches - M7® With the reliability engineered into Balboa’s BP Series, our customers can rest easy. Thanks to a combination of Balboa engineering and patented M7® technology, we now offer the highest component reliability in the business — with fewer returns and longer life expectancy than traditional non-M7® systems. At Balboa, innovative engineering and state-of-the-art manufacturing go hand in hand to deliver a quality, cost effective product that will provide years of reliable, headache-free service.
 

SEDADLÁ A ERGONÓMIA

 • Sedadlo Intenso:Najosviežujúce masážne miesto. Profesionálni športovci, milovníci športu a osoby hľadajúce dokonalú masáž tela môžu využiť prednosti, ktoré ponúka sedadlo Intenso.
 • Sedadlo Day Relax: Mnoho dýz mimoriadneho sedadla na masírovanie tela je umiestnených tak, aby masírovali krk, ramená, chrbát, dolnú časť nohy a chodidlo.
 • Sedadlo Body flow: Toto ergonomicky navrhnuté sedadlo na terapiu zabezpečuje pre celé telo veľkolepé pohodlie, a projektovaná hydroterapia neprekonateľný masážny zážitok.
 

DEZINFEKCIA VODY S UV-C LAMPOU PHILIPS

Systém WELLIS WELLZONE2®, vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou PHILIPS, prináša najnovšie poznatky v UV-C technológii úpravy vody i do domácich víriviek. Systém UV-C bol dlhú dobu preferovaným systémom dezinfekcie vody v komerčných plaveckých bazénoch. Táto úprava vody je hypoalergénna a prakticky 100% účinná pri likvidácii baktérií, vírusov a vodou prenášaných znečisťujúcich látkach. Vybavenie plaveckých bazénov je však nanešťastie objemné, ťažké a nepraktické pre používanie u domácich prenosných víriviek. Až doteraz… Náš exkluzívny systém WELLZONE2® je ľahký, kompaktný a veľmi výkonný. Pri použití len malého množstva výkonu bude niekoľkokrát denne ticho, bezpečne a automaticky upravovať vodu na kúpanie v celej vírivke, aby bola voda na kúpanie pre Vás i pre Vašu rodinu vždy krištáľovo čistá s prirodzenou kvalitou, pričom je minimalizované použitie prídavných dezinfekčných prostriedkov.
 

ČISTENIE, FILTRÁCIA VODY - OZÓNOVÝ GENERÁTOR

k máte jakuzzi Wellis, môžete si byť istý, že kvalita vody je adekvátna všetkým normám priemyselného odvetvia. Viacúrovňový filtračný a čistiaci systém vody bazéna zabezpečuje chemicky čistú vodu bez znečistenia, popritom výrazne menej chemikálií používa, ako iné produkty na trhu. Popri mnohých prednostiach systému môžete si byť istý, že proces systému na čistenie vody zabije vo vode maximálne množstvo baktérií, vírusov, rias a húb. Systém používa takú vodu, ktorá nepoškodzuje pokožku, vlasy, ani plavky. Pričom si urobíte pohodlie v teplej vode, telesné tuky a znečistenia z vody vyfiltrujú výkonné čerpadlá, ktoré zabezpečujú 100%-nú filtráciu vody denne viackrát. V záujme jednoduchej údržby systému filtre sú znovu použiteľné a ak by ste chceli vymeniť filtre, sú ľahko odmontovateľné. Dezinfekcia s ozónom. O čistote vody a potrubného systému sa stará ozón ako prirodzený dezinfikátor, popritom aj odstraňuje vrásky z pokožky a napína pokožku.

Výhody:
 • nezmení zloženie vody, neutrálna pH.
 • tvrdosť vody zníži na požadovanú hodnotu,
 • vzduch priestoru jakuzzi bude mať čerstvú vôňu.
 

AUTOMATICKÁ ÚDRŽBA VODY

Revolučne nový automatický systém na údržbu vody.Pomocou systému ISIS na údržbu vody jednoducho a hospodárne sa môžete postarať o to, aby vo Vašom jakuzzi voda aj obdobiach medzi jednotlivými ročnými výmenami vody zostala vhodnej kvality a kryštálovo čistá. Nie je lepšia relaxácia, ako po dlhom dni ponoriť sa v teplej vode masážneho bazéna WELLIS. Obzvlášť je to pravda v prípade používania jakuzzi s najmodernejším automatickým systémom na údržbu vody.

Systém I.S.I.S. zabudovateľný do bazénov zaručuje priebežné prúdenie bromidu sodného - podobného morskej soli - vo forme prirodzených iónov brómu, dávkovanej ročne raz, zabezpečujúc tým kvalitu vody potrebnú k dokonalej relaxácii. Jeho používaním už nebude existovať nebezpečenstvo, že minie sa dezinfekčný prostriedok, pretože systém sústavne necháva prúdiť a opätovne používa ióny brómu, aby voda vo Vašom bazéne aj obdobiach medzi jednotlivými ročnými výmenami vody zostala vhodnej kvality a kryštálovo čistá. Jeho aplikáciou nie je potrebné použitie ďalších chemikálií, a svoj čas môžete využiť na zážitky poskytované Vašim jakuzzi, namiesto toho, aby v záujme udržiavania kvality vody ste sa hrali na chemika. Systém I.S.I.S. je opčne objednateľný ku každému masážnemu bazénu WELLIS.
 

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ, VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Podlahový panel z vystuženého tvarovaného polyméru Izolovaný tvarovaný podlahový panel vyrobený z jedného kusa materiálu tvorí základňu každej našej vírivky. Strany tohto panelu sa smerom nahor rozširujú a tvoria bariéru chrániacu pred vlhkosťou a hmyzom, pre ochranu konštrukcie vírivky pred škodlivými vplyvmi vlhkého podložia. Izolační systém s refl exnou bariérou je uložený naprieč podlahovým panelom, aby zamedzil odčerpávaniu cenného odpadového tepla prostredníctvom efektu „studeného poklesu“ (angl. cold sink), ktorý je vytváraný vlhkým podložím. Podpora skeletu Rovnomerné rozloženie hmotnosti je dôležité preto zabránenie poškodenia tlakom v priebehu starnutia vírivky. Dlhú životnosť našich vírivek zaisťujeme použitím neorganických stĺpikov pod oblasťami sedátok, ktoré sú súčasťou integrovaného podporného systému, ktorý nesmie v priebehu času vykazovať zhoršenie svoji vlastností. Kompozitné obloženie odolné voči poveternostným vplyvom Ponúkame Vám možnosť voľby krásneho kompozitného obloženia. Povrch vyzerá ako nábytkové drevo, ale je celkom bezúdržbový a udrží si svoj lesk po veľa rokov.
 

SKVELÁ TROJITÁ IZOLÁCIA

Účinná izolácia je u vyhrievaných bazénov mimoriadne dôležitá, pretože znižuje prevádzkové náklady na minimum. Trojitá izolácia “refl exná termálna bariéra” (RTB - Refl ective Thermal Barrier) víriviek WELLIS využíva tepelné zisky zo zariadenia vírivky tak, že zbiera všetku odpadovú tepelnú energiu a odráža ju späť do potrubia a skeletu, pričom zadržiava chladnejšie vonkajší vzduch. Náš systém RTB sme vstavali dokonca aj do našich termokrytov víriviek, ktoré majú v dolnej časti tiež vrstvu zo špeciálnej odrazovej fólie pre odraz stúpajúceho tepla späť do vody vo vírivke. Tento vstavaný systém pre reguláciu energie znamená, že vírivky WELLIS sú výnimočne úsporné. Veľké množstvo výrobcov víriviek stále používa izoláciu z peny v spreji, zatiaľ čo niektorí iní stále inštalujú technológiu mimo obloženie vírivky, napr pod schodíky. Tieto historické pôvodné systémy sú už dávno prežité,
nákladné na prevádzku a poškodzujú životné prostredie. Tu uvedený obrázok teplotnej mapy vírivky je infračerveným snímkom vírivky Wellis, ktorý ukazuje účinnosť systému RTB.
Tváre osôb sú červené, čo svedčí o vysokej strate tepla, zatiaľ čo pastelovo zelená a modrá farba vírivky Wellis svedčí o veľmi nízkej strate tepla, pretože temer všetko teplo je držané vnútri vírivky a obloženia.
 

WPC RÁM OBLOŽENIE

Nesmrteľnosť pre rám obloženia vírivky! Špeciálna zmes tvrdého dreva a plastu zaisťuje výnimočnú stabilitu a životnosť rámu konštrukcie vírivky - ponúka ešte väčšiu ochranu a predĺženie životnosti Vašej investície
 

TEPLOVZDUŠNÝ PERLIČKOVÝ KÚPEĽ

Teplovzdušný perličkový kúpeľ poskytuje v zrovnaní so štandardným vzduchovým dúchadlom zvýšené pohodlie. Bublinky s teplým vzduchom jemne masírujú pokožku a sú sprevádzané krásnym bublinkovým efektom Ďalšou veľkou výhodou teplovzdušného bublinkového kúpeľa je to, že spomaľuje ochladzovanie vody.
 

PRÍDAVNÁ VYKUROVACIA JEDNOTKA (4KW)

Prídavná vykurovacia jednotka je k dispozícii pre chladnejšie zimné klíma. Tento systém účinne zdvojnásobuje kapacitu ohrievacích jednotiek na udržanie vysokej teploty vody na kúpanie v mimoriadne chladnom prostredí. Požiadajte prosím o radu svojho predajcu.
 

MULTIMEDIÁLNY PREHRÁVAČ WIPOD

Zvukový systém Wellis (Wipod) je voliteľný zvukový systém Wellisu revolučne zmení hudobný zážitok vo vašom bazéne. Systém umožňuje, aby počas relaxácie ste počúvali svoju obľúbenú hudbu.

Obsah zvukového systému:
 • Centrálna riadiaca jednotka Wellis Wipod
 • 2 ks zabudovaných pop-up reproduktorov
 • 1 ks zabudovaný subwoofer

Bezdrôtový vodovzdorný audiosystém Wellis Wipod bol vytvorený výslovne k prostrediu pri bazénoch, výslovne bol navrhnutý na tolerovanie chemikálií, slanej vody a vysokého tepla. Vodovzdorný diaľkový ovládač je schopný uchovávať muziku, čo posiela cez Bluetooth vodovzdornému zosilňovaču. V prípade ak s diaľkovým ovládačom povolíte prístup externého Bluetooth nástroja, signál môžete poslať na zosilňovač aj prostredníctvom mobilného telefónu.
 • Zabudovaná pamäť: 2GB - Audio dekóder: MP3 - Zabudovaný nabíjateľný akumulátor: 1500mAh
 • Čas prehrávania akumulátora: 8 hodín
 • Technológia prenosu údajov: Bluetooth 2.0 A2DP
 • Vdovzdorný MP3 prehrávač
 • Farebný LCD displej: 2.4”
 • Viacjazykové menu: Anglický/Holandský/Nemecký/Čínsky jazyk
 • Rozmery:142x63x25.5mm
 • Účinný rozsah príjmu medzi zosilňovačom a diaľkový ovládačom (alebo iným nástrojom Bluetooth 2.0) : <5 metrov
 

Aplikácia pre SMARTfóny

Ovládajte svoj bazén kdekoľvek a kedykoľvek! Úplne nový vývoj k vírivkám: akýmkoľvek „múdrym“ telefónom resp. tabletom okamžite môžete mať prístup k svojej jakuzzi a môžete ovládať z akéhokoľvek miesta na svete! Pripojte svoju vírivku na WIFI sieť a kdekoľvek, kedykoľvek môžete mať prístup k ovládaniu svojej jakuzzi a môžete nastaviť, kontrolovať jeho stav. Ako doplnok si zvoľte ovládanie BALBOA WIFI k svojej vírivke!
 

DIALKOVÝ OVLÁDAČ DOLPHIN™

Diaľkový ovládač Dolphin ™ je vode odolný univerzálny ovládač; pláva na vode, má ergonomický úchyt a dotykové tlačítka.
 

DREVENÉ SCHODY DO VÍRIVKY

Naše pohodlné schodíky do vírivky umožňujú ľahký prístup do vírivky. Dostupné vo farbách zladených s farbou nášho obloženia.
 

TERMOKRYT

Naše vysoko kvalitné termokryty sú dôležitou súčasťou Vašej vírivky, pretože sú navrhnuté pre udržanie tepla vo vnútri a zníženie nákladov na elektrickú energiu. Sú dostupné v dvoch farbách ako doplnok k farbám nášho obloženie.
 

ZDVÍHAK NA TERMOKRYT

Ponúkame tiež rad zdvihákov krytu, ktoré veľmi uľahčujú odstránenie krytu a jeho vrátení na svoje miesto - a takisto ho pomáhajú chrániť pred poškodením.
 
 
 

KRYCIA PLACHTA PRE VÍRIVKY WELLIS

Izolovaná krycia plachta WELLIS zaisťuje ochranu pred vplyvmi počasia, takže udržiava Vašu vírivku Wellis medzi jednotlivým používaním v skvelom stave, najmä keď odídete na dovolenku, apod. Krycia plachta pre vírivky je tiež izolovaná, aby prispievala k zníženiu nákladov na elektrickú energiu aj počas chladnejších zimných mesiacov.